Unikátní stůl měří 363 metrů, stojí šest miliónů

Designový nábytkový kousek navrhl architekt Clive Wilkinson z Los Angeles, který se specializuje na návrhy nábytku, městského designu, kancelářských budov, rezidencí nebo butiků.

Kancelářský stůl je hodně rozměrný a vede celou kanceláří. Je dlouhý 363 metrů a usadí se k němu až 175 zaměstnanců. Dominuje celému pracovnímu prostředí.

Designéři stolu využili i pro vznik knihoven posezení pod zvlněnou částí.

FOTO: Profimedia.cz

Stůl má sedm oblouků, kde si mohou zaměstnanci odpočinout a chatovat na notebooku nebo mít menší porady v jednotlivých týmech. Prostor pod oblouky mohou využít jako knihovny či police.

Pod zvlněnou částí je prostor určený pro soukromé porady.

FOTO: Profimedia.cz

Digitální agentura The Barbarian Group se věnuje interaktivnímu marketingu a je pro ni hodně důležité, aby spolu jednotliví členové týmu hodně komunikovali a konzultovali jednotlivé projekty. Tomu má toto řešení výrazně pomoci.

Ve stole jsou otvory na potřebné kabely.

FOTO: Profimedia.cz

V kanceláři samozřejmě nechybí moderně vybavená kuchyň s barem. Zaměstnanci se tak mohou občerstvovat přímo na pracovišti.

Superdlouhý kancelářský stůl ale rozhodně nebyl levnou záležitostí. Nábytkový kus na míru firmu v přepočtu vyšel na šest miliónů korun.

Unikátní stůl měří 363 metrů, stojí šest miliónů

Celý článek http://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/329138-unikatni-stul-meri-363-metru-stoji-sest-milionu.html

inzerce
Přidat reklamní banner 2