Proč inzerovat u nás?

...protože pomůžete nejen obyvatelům našeho města Český Těšín získat hledané informace snadněji.

...protože jsme se rozhodli vytvořit tento web a oslovit v první řadě naše spoluobčany, sousedy a kamarády.

...protože myslíme i na ty, kteří nesedají k monitorům každý den a naše stránky jsou přizpůsobeny i jim. Jsou jednoduché, přehledné a cíleně orientované na naše město a nejbližší okolí.

...protože uveřejněním informací o Vaší firmě na našich stránkách dáte možnost svým zákazníkům získat podrobnější informace o tom, čím se zabýváte, kde sídlíte, jak a kdy Vás mohou kontaktovat, co nového jim nabízíte, či jakou máte zrovna akci. Také proto nabízíme většinu úprav a aktualizací úplně zdarma.

Stránky www.mestoceskytesin.cz jsou určeny nejen pro firmy, které svou prezentaci na internetu již mají, ale také pro firmy, které svou stránku nemají, protože nevědí jak na to a nebo teprve plánují zviditelnit se ve světě internetu. I proto jsme tady my, abychom těmto lidem pomohli a společnými silami vytvořili jejich první reklamu na internetu a první internetové stránky. A že už internetové stránky a reklamu na jiných vyhledávačích a stránkách máte? To vůbec nevadí, protože na internetu nestačí být pouze jednou či dvakrát. Abyste oslovili co nejvíce potencionálních klientů, je třeba mít svou prezentaci uveřejněnou v co největší míře a pokud možno hlavně v oblasti, kde firma nejvíce působí.

Nepřehlédněte

inzerce
Přidat reklamní banner 2
přidat firmu